facebook
MKS Spartakus Niepołomice

Mini piłka siatkowa - Niepołomice i Zagórze najlepsze

2015-11-30
NUS 2015/2016  Sezon 2015/16 

               W Szkole Podstawowej w Niepołomicach rozegrano zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach rywalizacji o miano Najbardziej Usportowionej Szkoły, którego organizatorem jest MKS Spartakus.

W grze, która różni się od pełnej gry w siatkówkę mniejszym boiskiem (wymiary 14x7) oraz ilością zawodników (grają 4 osoby) wystartowało 10 drużyn.

            Wśród…

 

Grają w badmintona 15 rok

2015-11-30
Sekcja badmintona  Sezon 2015/16 

Już po raz piętnasty MKS Spartakus Niepołomice był gospodarzem turnieju z okazji Dnia Niepodległości. Zawody rozgrywane na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Niepołomicach jak zwykle zgromadziły sporo wielbicieli tej olimpijskiej dyscypliny. Swoich sił próbowało pawie 150 zawodników i zawodniczek z całej Małopolski.

Imprezę sportową otworzył Prezes Klubu MKS Spartakus Niepołomice Marek Burda. W ceremonii otwarcia brali jeszcze udział: Dyrektor Międzyszkolnego…

 

Biało-Czerwony Bieg Niepodległości

2015-11-04
Sekcja biegowa  Sezon 2015/16 


Stowarzyszenie "Niepołomice Biegają" oraz MKS Spartakus zapraszają na organizowany po raz trzeci Biało-Czerwony Bieg Niepodległości.

Niepołomicki Bieg Niepodległości organizowany jest w celu upamiętnienia 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Ma charakter towarzyski. Nie będzie prowadzony pomiar czasu. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, medal, będzie miał zapewniony posiłek i napój po biegu oraz będzie mógł uczestniczyć w losowaniu nagród.