facebook
MKS Spartakus Niepołomice

Wojewódzki Turniej Badmintona w Pleśnej

2017-03-09
Sezon 2016/2017  Sekcja badmintona 

Zawodnicy Spartakusa przywieźli ze sobą aż sześć medali. Udało nam się zdobyć 3 srebrne i 3 brązowe krążki, do pełni szczęścia zabrakło medalu z najcenniejszego kruszcu. W żakach Maciek Gałan 2 miejsce, Maciek Nawrocki 3 miejsce. W młodziku młodszym Kinga Kura 3 miejsce oraz Paweł Mucha miejsce 2. Niepołomicki klub reprezentowało aż 26 badmintonistów. Nasi zawodnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych: dzieci: Ania Bobowski, Zosia Czapczyńska, Adaś Burda, Kuba Ferens, Hubert Janczyk, Szymek Burzyński. W kategori żacy wystąpili: Zuzia Mastalerz, Ewelina Ostafin, Anita Iskrzycka (debiut), Maciek Gałan, Maciek Nawrocki, Hubert Małecki, Bartek Ulanecki (debiut), Maciek Pijanowski, Mikołaj Krawczyk. W młodziku młodszym zaprezentowali się: Kinga Kura, Weronika Kapała, Ola Gwóźdź, Ola Pasieka, Julia Więcław, Zuzia Burzyńska, Wiktoria Frąś, Paweł Mucha, Damian Papadopoulos, Filip Matyjewicz, Kuba Augustynek. Medale zdobyli: w dzieciach Ania Bobowski oraz Kuba Ferens 3 miejsce. Opiekę trenerską sprawowali Robert Fraś oraz Kamilla Sagan-Gałązka. Za miesiąc Mistrzostwa Województwa a więc szlifujemy formę!

Otwarty Turniej Badmintona Dzieci i Żaków. Straszęcin 12.02.2017
Znakomitą formę zaprezentował Maciej Gałan, który został zwycięzcą turnieju żaków!! Bardzo dobrze w tej samej kategorii zaprezentował sie Maciej Nawrocki, który odpadł dopiero w ćwierćfinale, a Patryk Paś uplasował się na miejscu 9. W turnieju dzieci, zarówno Adam, Kuba oraz Hubert dotarli do ćwierćfinału. Wszyscy zawodnicy z Niepołomic zaprezentowali sie bardzo dobrze, widać było zaangażowanie oraz walkę o każdy punkt. Dziękujemy za dostarczone emocje. W turnieju Spartakus wystąpił w następującym składzie: dzieci: Adam Burda, Kuba Ferens, Hubert Janczyk; żacy: Maciek Gałan, Maciek Nawrocki, Hubert Małecki, Patryk Paś, Ewelina Ostafin, Zuzanna Mastalerz.

Galeria zdjęć