facebook
MKS Spartakus Niepołomice

VI Niepołomicka Gala Sportu

2019-02-15
Sezon 2018/19 

Uroczystość już po raz szósty odbyła się w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa. Zawodnicy MKS Spartakus Niepołomice, jak co roku, uczestniczyli w tym ważnym dla sportowców gminy Niepołomice, wydarzeniu. Prezes Spartakusa, Marek Burda w krótkiej, ale za to bardzo treściwej wypowiedzi przedstawił sukcesy minionego roku, a za wysokie wyniki sportowe w roku 2018 wyróżnieni zostali:

Jakub Nawrocki, Paweł Mucha, Krzysztof Omilianowski, Jakub Augustynek, Maciej Gałan, Maciej Nawrocki, , Adam Burda, Hubert Janczyk, Karol Pyrlik, Kinga Kura.

Ponadto najstarszy z naszych zawodników, Karol Gałan otrzymał nagrodę finansową. W swoim podziękowaniu zaznaczył ważną rolę trenera w życiu sportowca, którą w jego przypadku pełni Robert Fraś.

Na niepołomicką Galę Sportu przybyło liczne grono gości, sympatyków sportu i oczywiście samych sportowców. Sala widowiskowa MCDiS wypełniła się po brzegi jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia.

W sumie nagrodzono ponad 80 zawodników reprezentujących takie dyscypliny jak: karate tradycyjne, piłka nożna, badminton, karate kyokushin, szachy, koszykówka, bieganie, kolarstwo, jazda konna.

Dziękujemy Gminie Niepołomice za wyróżnienia!

Galeria zdjęć