facebook
MKS Spartakus Niepołomice

PIŁKA NOŻNA na hali

2013-10-26
NUS 2013/2014  Sezon 2013/14 

 Halowa piłka nożna to kolejna z konkurencji rozgrywanych w ramach rywalizacji szkół podstawowych o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły” Miasta i Gminy Niepołomice.

W zawodach dziewcząt o wyłonieniu mistrza Gminy decydowała lepsza różnica bramek. Drużyna z SP Podłęże okazała się w nich lepsza od SP Niepołomice. Trzecie miejsce w tej rywalizacji przypadło dziewczętom z Woli Zabierzowskiej. Najlepszym strzelcem tego turnieju została E. Bednarczyk z Podłęża – zdobywczyni 5 bramek.

 

            Do zawodów chłopców zgłosiło się 7 drużyn. W meczach półfinałowych spotkali się chłopcy z Zabierzowa Bocheńskiego ze Staniątkami zwyciężając 4-3 oraz SP Niepołomice z Wolą Zabierzowską (wynik 3-1 dla Niepołomic). W wielkim finale chłopcy z SP Niepołomice pokonali kolegów z Zabierzowa Bocheńskiego 3-1 zdobywając tytuł mistrzów Gminy. W meczu o trzecie miejsce drużyna ze Staniątek wygrała z Wolą Zabierzowską 4-1.

Najlepszym strzelcem turnieju został Remigiusz Biernat z  Zabierzowa Bocheńskiego, Który zdobył aż 14 bramek.

 

            A oto ostateczna kolejność w turniejach:

Dziewczęta                                                                Chłopcy

1.

Podłęże

1.

SP  N-ce

2.

SP Niepołomice

2.

Zabierzów Bocheński

3.

Wola Zabierzowska

3.

Staniątki

 

 

4.

Wola Zabierzowska

 

 

5-6.

Podłęże

Zagórze

 

 

7

Suchoraba

 

Galeria zdjęć