facebook
MKS Spartakus Niepołomice

I Zimowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego

2015-02-18
Sekcja tenisa stołowego  Sezon 2014/15 

Za nami I Zimowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego - Staniątki 2015. Turniej odbył się 14.02.2015r.(Walentynki), więc wszyscy zakochani w tenisie stołowym mogli spróbować swych sił w pingpongowych zmaganiach. W zawodach wzięło udział 47 zawodników. Rywalizowali oni w czterech kategoriach wiekowych: klasy 0-3, 4-6, gimnazjum i młodzież do 18 roku życia, oraz w turnieju Open (dzieci i młodzież do lat 18). Najmłodsi adepci tenisa stołowego rozgrywali mecze systemem "każdy z każdym" (łącznie 28 pojedynków). W pozostałych kategoriach zastosowany został system rosyjski ( do dwóch przegranych meczy).


Zwycięzcy otrzymali medale, oraz nagrody rzeczowe. W organizacji turnieju pomagały Uczennice staniąteckiego Gimnazjum: Julia Rodak, Sylwia Krzysztofek, Sylwia Klima, Marcelina Grodowska, Weronika Kałka oraz Julia Bernacka. Nagrody rzeczowe ufundowali państwo Piwowarczyk. Turniej zorganizowała i przeprowadziła Izabela Włodarz.

 

Wyniki:

Klasy 0-3 (chłopcy)
1. Szymon Ucherski
2. Kacper Więckowski
3. Jakub Moździerz

Klasy 0-3 (dziewczęta)
1. Oliwia Piwowarczyk

Klasy IV - VI (dziewczęta)
1. Weronika Mateja
2. Emilia Fortuna

Klasy IV-VI (chłopcy)
1. Filip Fortuna
2. Jakub Wajda
3. Krystian Żylski

Gimnazjum i młodzież do lat 18 (dziewczęta)
1. Julia Rodak
2. Dominika Dobranowska
3. Sylwia Krzysztofek

Gimnazjum i młodzież do lat 18 (chłopcy)
1. Kamil Więsek
2. Kamil Siuda
3. Eryk Ostrowski

Turniej Open
1. Jakub Wajda
2. Filip Fortuna
3. Krystian Żylski

Gratulacje dla Wszystkich Uczestników!!!

Więcej zdjęć na FB- zobacz